Tabela Sistemleri

10 yıldır içinde bulunduğumuz reklam sektöründe 10 yılda tabela sistemlerinde sahip olduğumuz tecrübeyi, teknoloji ve özveriyle birleştirerek Türkiye'nin ve Avrupa'nın dört bir yanından müşterilerimize A+ kalite tabela ürün ve sistemleri ile hizmet veriyoruz.

Tabela sistemleri hakkındaki tüm detay bilgilere Blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tabela Örnekleri

Totem Tabelalar

Totem tabelalar devasa boyutlardadırlar ve çok uzak noktalardan görülebilmeleri için yapılır. Genelde benzinlik, otel, büyük mağazalar gibi yerlerde kullanılır.

Işıklı Tabela Sistemleri

Işıklı tabela sistemleri adı altında birkaç çeşit ışıklandırma ile yapılmış tabela sistemi vardır. Bütün bu sistemlerde amaç gece karanlığında dahi markanın, logonun görülebilir ve dikkat çekici olmasını sağlamaktır.

Işıksız Tabela Sistemleri

Işıksız Tabelaların, Işıklı Tabela Sistemlerinden tek farkı ışıklandırma ve kasa derinliğinin çok fazla olmamasıdır. İsteğe göre kasa derinliği yapılabilir ancak genellikle kasa derinliği kullanılan demir profillerin derinliğine eşittir.

Neon Tabela Sistemleri

Restorant, kafe gibi yerlerde çok kulanılan Neon Tabela Sistemleri yazının içine veya dış kenarlarına ışık sistemlerinin tutturulmasıyla yapılır. İşlem bu şekilde yapıldığı için neon ışığın kendisi gözükmez, yansıması gözükür. Tabelaya rengini veren yansımadır.

Led Tabela Sistemleri

Direkt veya endirekt ışık kullanılarak hazırlanan Led Tabela Sistemerinin en önemli özelliği çok uzak mesafelerden dikkat çekici bir şekilde gözükebilmesidir. Bu tabela için çok çeşitli renkli logolar, yazılar üretilebilir.

Vinil Germe Tabela

Vinil Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son yıllarda artarak tercih edilen bir tabela ve reklam sistemidir. Bu ürün tek parça halinde istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenize olanak tanır.

Çatı Tabela Sistemleri

Montaj aşaması en çok dikkat edilmesi gereken sistemler Çatı Tabelası sistemleridir. Tabelanın olduğu kadar işlem uygulanacak çatının da sağlam olması gerekir. Bu yüzden yetkili bir inşaat mühendisinden yardım almanız gerekecektir. Aksi takdirde monte edilen tabela istenmeyen kazalara yol açacaktır.

Duvar Reklam Panoları tabela ve reklamları genelde binanızın penceresiz, sadece duvar olan kısmına uygulanır. Duvar panolarının üretiminden bahsedecek olursak daha önce de anlattığımız gibi reklamın uygulanacağı duvarın resmini çekerek, bilgisayar üzerinden müşteriyle görüşerek tasarımı onaylatmanız gerekmektedir. Devamını Oku…

Çatı Tabela uygulamalarında tabelanın dayanıklılığı ve sağlamlığı kadar çatı yapısının ve binanın sağamlığı da aynı derecede önemlidir. Bu nedenle yapı sağlamlığı için inşaat mühendisi, tabela iskeleti sağlamlığı için makine mühendisi bulundurulması gerekmektedir. Aksi takdirde bu tabela türünü yapmanız doğru olmayacaktır. Devamını Oku…

Vinil Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son yıllarda artarak tercih edilen bir tabela ve reklam sistemidir. Bu ürün tek parça halinde istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenize olanak tanır. Devamını Oku…

Bu malzemenin çok çeşitleri vardır: Paslanmaz Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf, Pleksi glassKutu Harf, Dekota (Forex) Kutu Harf, Ahşap Kutu Harf. Dilerseniz bu çeşitleri teker teker inceleyelim. Devamını Oku…