Yurtdışından müşterilerimizin kullanımına sunmak için ithal ettiğimiz ürünlerden biri de portatif broşürlüklerdir. Katıldığınız etkinliklerde broşürlerinizi katılımcıların kolayca erişebileceği ve şık bir şekilde sunmanıza yarayan broşürlüklerimiz, portatif ve sabit olmak üzere iki türlüdür.

Portatif sistem broşürlükler katlanır sistem olmasından dolayı, sabit alüminyum broşürlüklerden daha çok tercih edilmektedir. Broşürlükler katlandığı zaman ve özel taşıma çantaları sayesinde az yer kaplar ve taşıma kolaylığı sağlar.

Portatif olarak satışını yapmış olduğumuz broşürlüklerin 3 ayrı modeli vardır. Broşürlükleri; metal broşürlük, katlı plexi broşürlük, zigzag broşürlük olarak adlandırabiliriz.

Sizlere en kalitelisini sunabilmek için yurtdışından ithal ettiğimiz bir diğer ürünümüz broşürlüktür. Broşürlerinizi seminer, fuar veya tanıtım etkinliklerinde, mağazalarınızda kullanıcılara şık ve pratik bir şekilde sunmak için tercih edebileceğiniz ürünlerimiz sabit ve portatif broşürlük olmak üzere iki seçeneklidir.

Metal Siyah Broşürlük

Siyah metalden imal edilmiştir. Ürünün en üst ve en alt kısımlarında firma logosu için boş alanlar bulunmaktadır. Broşürlükte arka ayak katlanabilir olduğundan taşıma sırasında büyük kolaylık sağlar. Bu dayanıklı ve ekonomik ürünümüzden bir kolide iki adet bulunmaktadır.

Katlı Plexi Broşürlük

Ürünümüzün 46cmx30cmx28cm boyutunda siyah taşıma çantası bulunmaktadır. 4 gözden oluşmaktadır. Kutuların her biri paslanmaz metal çubuklarla sabitlenmiştir. Ürünlerin estetiğini koruyabilmesi açısından çizilmelere karşı korumak üzere üstleri saydam koruma kağıdı ile kaplıdır. Broşürlük, üst kısımdaki 2 adet kilit ile ayakta sabit durur.

4 gözden oluşan broşürlüklerin içerisinde ürün varkende katlanabilme özelliği vardır ve bu şekilde broşürlüğü katlayıp her yere hızlıca ve rahatlıkla götürebilirsiniz. Broşürlüğün ilk kullanımı esnasında yapışkanlı saydam koruma kağıtları sökülür ve broşürlük bu şekilde hazır hale gelir.

Alüminyum Çantalı Zigzag Broşürlük

Bu ürünümüzün taşıma çantası alüminyumdan üretilmiştir ve kilitlenebilirdir. Çanta içerisindeyken ürünün çizilmemesini sağlayabilmek için sert siyah süngerler ile etrafı çevrilidir. Ayrıca yine çizilme ve hasarları önlemek için ürünün üzeri koruma kağıdı ile kaplıdır. Ürünün alt ayak bölümündeki kilit sistemi ürünü ayakta tutar. Broşürlük kurulduğundan itibaren broşür ve dergilerinizi çift taraflı olarak sergileyebilirisiniz. Zigzag şekli ürünümüze bir elitlik ve şıklık katmaktadır.

Portatif olmayan ürünlerimiz ise akrilik veya alüminyumdan üretilir. Kullanıcı odaklı tasarlanan ve hazırlanan broşürlükler masaüstü, ayakta kullanıma uygun ya da duvara monte edilebilecek şekilde üretilebilir.

Pleksi Masa Üstü Broşürlükler

Şeffaf yüzeylidir ve katlı modelleri bulunmaktadır. Masa üstünde kartvizit, broşür ya da dergi sergilemek için kullanılır. Ebatları isteğe göre hazırlanabilmektedir.