Araç Giydirme Ne Demektir ?

Araç Giydirme, aracın görünen yüzeylerine uygulanan reklam çalışmalarına verilen isimdir. Araç Giydirme genellikle Cast Folyo adı verilen PVC materyal ile uygulanır. Bu folyonun kalınlığı 0.05 mm’dir.

Fikir İxir olarak Araç Giydirme konusunda 10 yıllık bir tecrübeye sahibiz. Bu deneyimi, teknolojiyle birleştirerek müşterilerimiz için en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Araç Giydirmenin Reklam Etkisi

Reklam sektöründe birçok kanal aracılığıyla reklam yapmak mümkündür. Ancak Araç Giydirme ile reklam yapmak, birçoğundan daha zahmetsiz bir iştir. Çünkü şirketlerin, kurumların muhakkak bir aracı bulunmaktadır.

Bu araç kendi aracınız ya da şirketinizin ihtiyaçları için aldığınız bir araç olabilir. Aracınız trafikte olduğu sürece, reklamınız yapılıyor demektir. Bu yüzden Araç Giydirme ile yapılan reklam çok önemlidir. Ayrıca bu reklama ayıracağınız bütçe, kitle iletişim araçları kanalından reklam yapmak istediğinizde karşınıza çıkartılacak bütçeden çok daha azdır. Sadece bir sefer yapacağınız ödemenize karşılık, aracınızın üstündeki reklamı uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Araç Giydirme örneklerini buradan inceleyebilirsiniz. Fikir İxir olarak her uygulamamızda olduğu gibi bu reklam türünde de tecrübemiz ve becerimiz ile teknolojiyi birleştirip Avrupa kalitesinde hizmet sunmaktan gurur duyarız.